Kenan Doğulu İhtimaller 2016 Albüm Dinle


Kenan Doğulu İhtimaller 2016 Albüm Dinle

Kenan Doğulu İhtimaller 2016 Albüm Dinle sarkisozublog.com farkıyla.
Türk pop müziğinin başarılı erkek vokallerinden Kenan Doğulu, caz formunda hazırlanan yeni albümü ”İhtimaller”i yayınlamaya hazırlanıyor. Doğulu’nun 90’lardan bu yana seslendirdiği hit şarkılarının Ercüment Orkut, Can Çankaya ve Bulut Gülen tarafından caz müzik formlarında yeniden düzenlenmiş versiyonları ve sözü ve müziği sanatçıya ait İhtimal adını taşıyan yeni bir şarkı yer alıyor.
Prodüktörlüğünü Kenan Doğulu ile birlikte Ozan Musluoğlu’nun üstlendiği İhtimaller albüm tamamen canlı olarak kaydedildi.Albümde en sevilen şarkılarını yepyeni caz düzenlemeleriyle seslendiren Kenan Doğulu’ya; piyanoda Ercüment Orkut ve Can Çankaya, kontrabasta Ozan Musluoğlu, davulda Mehmet İkiz ve Ferit Odman, trompette Şenova Ülker, trombonda Bulut Gülen, saksofonda Engin Recepoğulları ve vokallerde Sibel Gürsoy ile Tuğba Önal eşlik ediyor.

kenan doğulu albümleri, kenan doğulu yeni albüm dinle, kenan doğulu ihtimaller albüm dinle, kenan doğulu 2016 albüm dinle, kenan doğulu ihtimaller albüm şarkıları indirmeden mobil cep telefonlarından dinle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 26 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın